Akıllılar delirmez mi dedin?

170414

Akıllılar delirmez mi dedin? Empty Akıllılar delirmez mi dedin?

>> Salaklar delirmez mi dedin?

<< Anladık bu yazma işi sallanan koltuk oldu salla gitsin durumu, fakat yazmazsam delireceğim feryadının çınlamaları hiç gitmiyor kulaklarımdan

>> Yaz gitsin, salla gitsin,

<< Yorum yazmaya başla, bayağı kafa bir olay, harbiden yorum işi; memleket meselelilerine kısa yoldan ahkâm kesme işi olmuş

<< Yorum yazma işi, emekli işi, hani kadrolu yorumcu olursun haber kanallarında(!) sallarsın tamam, aynen maaşın vardır cukkaya atarsın

>> Senin bu elli yaş sendromun ne olacak? Artık sen de yorumcu olursun

<< Oldum zaten, olmasına ama ciddiye alıp tartışanlar oluyor o zaman kıl oluyorum, kendi sallamalarımı savunmak zorunda kalıyorum, insan yamuk da olsa kendi yaptığı için kendi yamuklarını bile silemiyor, nasıl genetik mirastır bilinmez böyle acayip bir durum

>> Hani silmiştin

<< Diplerden bir yerden yine çıkıyor, miras işi g.t işi, silinmeyen tek şey genetik miras, ecdadının yediği hurmalar gelir g.tünü tırmalar,

>> Bundan kaçamazsın, en iyisi son olmak senden sonrası olmamak

<< Zaten yok ulan senden sonrası yok

>> Hani var diyordun, hani aşkımız ölmez diyordun

<< Gömdüm seni kalbime gömdüm

>> Neyse açıldın, kafan dağıldı, rahatladın, kalk gidelim Reşat ustanın bol soğanlı salatasını yemeye gidelim

<< Oğlum o salataya da başlayacağım, geçen gece yarısı çi.im gelmiş kalktım, o da ne ulan dedim eve pencereden biber gazı mı girdi oha be dedim ve yattım, sabah aklıma geldi Reşat’ın bol soğanlı salatasını yemiştik, ondanmış,

<< Soğan iyidir, bu milleti ayakta soğan tutuyor o da olmazsa, patates de olmazsa nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa,

DXG
DXG

Founder Ceo

Founder Ceo

Erkek
Şuku : 2
Entry Puanı : 10103

100%

Bu yazıyı burda paylaş : reddit