Artık msn aşklarına inanmıyorum çünküüü???

Artık msn aşklarına inanmıyorum çünküüü??? Empty Artık msn aşklarına inanmıyorum çünküüü???

Mesaj Gönderi Zamanı  C.tesi 27 Haz. 2009, 17:03

monologue

Artık msn aşkı varmı sorusu bile benim sinirlerimi alt üst etmeye yeter çünkü yok... Msn den bir kısla tanısmısdım aslında ilk önce hi5 komdan tanısdık daha sonra msn den baya baya görüşmeye başladık bu görüşmeler haddini aşar şekildeydi gece saat 3 - 4 lere kadar sürmekteydi ondan çok hoşlanmışdım zaten hoşlanılmıcak bi kız deildi bebek gibiydi bebeğim derdim ona hep birbirmize o kadar alışmıştıkki işten gelir gelmes hatta işte bile cam acıp görüşmessek morlimiz bozuluyordu... O bulgaristanda tıp okuyordu yani geleciği parlaktı iyi şeylere layıkdı ama aslen bulgar olmasına rağmen yıllar önce türkiyeye gelmişler ve burda yaşıyorlardı türkiye de bana biraz uzaq olan bi yerdeydi ama o hep bulgaristan daydı arada bir ailesinin yanına geliyordu.. msn den bir gün bana gene istanbula geleceğini görüşmek istediğini sölemişdi şok olmuşdum içimden gitmek gelmiodu onu o kadar çok seviodum ki sonunda karar verdim görüşcekdim.. gelmesine iki gün kala bana istanbula yanıma geleceğini daha sonra ailesinin yanına gideceğini sölemişdi şaşırdım biraz deli ruhluydu uçuk kaçıkdı geldi ve görüşdük birbirimizi normalden daha çok sevmişdik hep yanımda olsun istiyordum bir gün kaldıkldan sonra geri gitmek ailesnin yanına dönmek zorunda kaldı ve gitti... Bu gelişler ailesinden gizli olara nerdeyse hafta bir olmaya başladı yani cuma günü bulgaristan dan buraya geliyor cumartesi geri dönüyordu... Hayallerimiz vardı çok güzel hayallerdi onunla hayal bile olsa yaşamak inanılmazdı çünkü o benim bebeğimdi Ve gene geleceği bir hafta herşey normalken ilk önce msn ye girmedi daha sonra tellerime cvp vermedi yıkılmışdım ona o kadar bağlanmıştım ki ne yapacağımı bilemedim oraya gidemezdim tek yapmam ondan cvp beklemekdi hasta olmuşdum hasta halimle bile gelicek ümidiyle msn başında sabahlara kadar öksüre öksüre bekledim onu ama gelmedi... hiç haber alamadım yani beni terk etmişdi ve bir gün msn ye arkadası geldi oda görmediğini söledi ertesi günü gidip bakıcakdı bana haber vericekdi ama haber de gelmedi... neyin neden hangi sebeple değişdiğini hala anlamıyorum onu artık sevmiyorum.. beni terk etti en zor günlerimde bırakdı gitti... içime nefret tohumlarını attı ve gitti.. haftalarca deli gibi dolaşdım kendime gelemedim... zaten fazla da bi süre olmadı bir ay kadar oldu ama şimdi düşünüyorumda o haklıydı en iyisini yaptı çünkü bizimki imkansız bir ilişkiydi ama hayatımda yaşadığım en güsel ilişkiydi onu asla unutmucam ve birda da kolay kolay sevebileceğimi sanmıyorum.. onu çok özlüyorum... her gece yatağıma girdiğim zaman telefonumdaki resimlerine bakıp bir ağlıyorum desem inanırmısınız...

Buda benim nacizane hikayemdi saygılar...

not: alıntıdır

im_julien
benim de başımdan çok benzer bişi geçti.
bende kötü zamanlar geçirdim.
sözüm meclisten dışarı ama bayır güllerini takmamak gerektiğine kendimi alıştırdım.
netten kız arkadaş olmaz gerçeğini bir kez daha ortaya koydu bu olay...

not:alıntıdır üyeden

<MaXwELL>
ahhh ahhh aynı şey çoğu msn kullanıcısın başına geliyo arkadaşlar benimde geldi
monologue dostum hemde senin durumuna benziyo benim durumumda neyse hayırlısı olsun diyelim insan ister istemez zamanla unutuyo takmamak gerek hayat devam ediyo ..

Not: üyeden alıntı

DXG
DXG

Founder Ceo

Founder Ceo

Erkek
Şuku : 2
Entry Puanı : 10104

100%

- Similar topics